::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Eko Kredi
 

Aile bütçeni koru, tasarrufa uzat elini Türkiye!

12 aya kadar 0 faiz, 0 komisyon. üstelik İZODER danışmanlığıyla...

"0" komisyon, maksimum enerji tasarrufu!

Yalıtım yaptırmak isteyen apartman ve site yöneticileri, enerjiden tasarruf etmek isteyen ev sahipleri... İZODER teknik danışmanlığıyla uzman desteği şekerbank şubelerinde sizi bekliyor.

Tasarrufa uzat elini Türkiye!

Doğal kaynakların azalması ve maliyetin artması, bireyleri ve işletmeleri giderlerini azaltmaya, tasarruf sağlamaya, çevre konusunda önlemler almaya yöneltmektedir. "Yalıtım", yaşam kalitesini artırarak enerji tasarrufu sağlamak isteyenler için bu alanda yapılabilecek en öncelikli yatırımlardan biri haline gelimiştir.

Şekerbank, yalıtım yaptırarak tasarruf sağlamak isteyenlere; Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER'in teknik danışmanlığı ile EKOkredi Yalıtım'ı sunuyor.

Apartman yöneticileri ve tüm ev sahipleri... EKOkredi Yalıtım ve İZODER teknik danışmanlığıyla tasarruf evinizde! İZODER teknik danışmanlığıyla EKOkredi Yalıtım kullanarak yalıtım yaptırın, hem binanızın ömrünü uzatın, hem de yaşam konforunuzu artırırken, enerji tasarrufu sağlayın.

Detaylı bilgi için tıklayınız

www.ekokredi.com.tr.