::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Yalıtım Ürünleri :: Isı Yalıtım Ürünleri :: Camyünü Esaslı Ürünler
| Duvar Levhası | Klima Levhası | Cephe Paneli | Ara Bölme Levhası | Klima Şiltesi | Prefabrik Boru |
 
 
 

PREFABRİK BORU

TANIMI
Prefabrik Boru, yüksek dansitede camyününden üretilmiş, 120 cm. boyunda borulardır. Isıtma ve soğutmada kullanılan boruların izolasyonunu sağlar, su borularının kondansasyon ve su akış gürültüsüne engel olur. Prefabrik Boru, çapı 3/8" (17mm,) ile 12" (324 mm.) arasındaki borulara uygulanacak ölçüde iç çaplı, 25mm. ile 100mm. arası et kalınlıklarında üretilmiş, boyuna istikamette kesiği olan cam yününden borulardır. Daha iyi kaplama ve buhar kesici gerektiren yerlerde kullanılmak üzere, alüminyum folyo kaplı olarak da üretilmektedir. Cam liflerinin merkezkaç düzende yerleştirilmiş olması, İzotoprak Prefabrik Borulara yüksek mekanik dayanıklılık ve titreşimlere karşı direnç kazandırır. Prefabrik Boru nötr'dür. Sıcaklık etkisiyle genleşmez ve boyutlarında değişiklik olmaz. Higroskopik ve kapiler değildir. Zamanla bozulmaz, çürümez, borularda paslanma yapmaz. Prefabrik Borunun ısı iletkenlik değeri, sıcaklığın artması ile birlikte az miktarda değişkenliğe uğrar. İzotoprak Prefabrik Boru, kullanma sıcaklıkları üzerindeki sıcaklıklarda deneye tabi tutulduğunda ekzotermik reaksiyon gözlenmemiştir. Prefabrik Borular, naylon torbalarda piyasaya sunulmuştur.

Prefabrik Boru

KULLANIM ALANLARI
- Kalorifer tesisatlarında
- Merkezi ısıtma tesisatlarında
- Endüstriyel borularda
- Boruların donmaya karşı korunmasında
- Basınçlı su borularının ses izolasyonunda
- Güneş enerjisi tesisatlarında
- Boruların terlemeye karşı korunmas ında

PREFABRİK BORU

Kalınlık

2,5 -10 CM

Ebat

¼”  (13 MM)- 14” (356 MM)

Kaplama Cinsi

Çıplak, Alüminyum folyo

Kullanım Alanı

250 0C sıcaklığa kadar  sanayi, kalorifer merkezi, ısıtma ve güneş enerjisi tesisatlarının ısı yalıtımında boruların terlemeye, donmaya karşı korunmasında, basınçlı su borularında titreşime ve sese karşı