::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Yalıtım Ürünleri :: Ses Yalıtım Ürünleri
| Camyünü Esaslı Ürünler | Taşyünü Esaslı Ürünler | Poliüretan Esaslı Ürünler | Polietilen Esaslı Ürünler | Titreşim Önleme Levhası |
 
 
 

CAMYÜNÜ ESASLI SES YALITIM ÜRÜNLERİ

DUVAR LEVHASI
Duvar Levhaları, özellikle duvarların ısı izolasyonlarında kullanılmak amacıyla üretilmiş, bünyesinde kimyevi silikon içeren camyünü levhalardır. Silikon malzemesi, su itici özellikte olup, elyafın yapışmamasını sağlar. Duvar Levhaları, bünyesinde su itici özellikte kimyevi silikon malzemesi içerdiklerinden, buhar geçişi sırasında camyününün içinde su oluşsa bile, cam elyafını birbirine yapıştıramayacağından, levhalar izolasyon değerini korur. Aynı şekilde, duvar dış kaplama yüzeyinde oluşacak bir çatlaktan içeriye girmesi muhtemel su sızıntılarını, bünyesindeki kimyevi silikon nedeniyle atarak kuru kalacak ve izolasyon değerini koruyacaktır.

Duvar Levhası
  

ARA BÖLME LEVHASI
Ara Bölme Paneli, özellikle bölücü duvarlarda, ısı, ses ve yangın izolasyonu amacı ile üretilmiştir. İstendiği takdirde dış duvar ve iç duvar izolasyonlarında da kullanılabilir. Alüminyum folyo veya siyah cam tülü veya sarı cam tülü kaplı imalatları da yapılabilir.  

KULLANIM ALANLARI
Her çeşit bölme ve ara bölme duvarları ile asansör, merdiven evi ve aydınlıkların ısı ve ses izolasyonunda. Ahşap binaların içerden izolasyonunda. Isı ve ses yalıtımı amacıyla çatı katlarında, çatı mertek aralarında veya eğimli tabliye betonu altında.

Ara Bölme Levhası 2