::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Mekanik Tesisat Ürünleri :: Flexible Hava Kanalları ve Elemanları
| Alüminyum Hava Kanalları | Polyester Hava Kanalları | PVC Hava Kanalları | Paslanmaz Çelik Hava Kanalları | Plastik Kelepçe |
 
 
 

PVC HAVA KANALLARI

TAKVİYELİ PVC ENDÜSTRİYEL FLEXİBLE HAVA KANALI

İzolesiz PVC flexible endüstriyel hava kanalları, düşük ve orta basınçta çalışan ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve toz aktarma sistemleri için, özel olarak dizayn edilmiş, yüksek mukavemetli, çok amaçlı bir izolesiz (yalıtımsız) flexible hava kanalıdır. Aşırı titreşimli ve/veya sürekli hareketlilik gerektiren sistemlerde kullanılabilir. Son derece mukavim takviyeli PVC şeritlerin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilmiştir. İzolesiz PVC flexible endüstriyel hava kanalları sızdırmazdır. İzolesiz PVC flexible endüstriyel hava kanalları son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleşme yerlerinde montajı kolaydır. İzolesiz PVC flexible endüstriyel hava kanalları ateşi devam ettirmeme özelliğindedir.

Pvc 1

ISI İZOLELİ PVC ENDÜSTRİYEL FLEXİBLE HAVA KANALI

Isı izoleli PVC flexible endüstriyel hava kanalları, düşük ve orta basınçta çalışan ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için, özel olarak dizayn edilmiş, yüksek mukavemetli, çok amaçlı bir ısı izoleli (ısı yalıtımlı) endüstriyel flexible hava kanalıdır. Aşırı titreşimli ve/veya sürekli hareketlilik gerektiren sistemlerde kullanılabilir. Son derece mukavim takviyeli PVC şeritlerin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilen izolesiz PVC flexible endüstriyel hava kanallarının 25/50 mm kalınlığında 16 kg/m³ yoğunluğunda cam yünü ile izole edilmesiyle üretilmiştir. Isı izoleli PVC flexible endüstriyel hava kanalları sızdırmazdır. İzolasyon malzemesinin üzerine PE bir dış ceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.

Isı izoleli PVC flexible endüstriyel hava kanalları, son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleşme yerlerinde montajı kolaydır.

Isı izoleli PVC flexible endüstriyel hava kanalları ateşi devam ettirmeme özelliğindedir.

 Pvc 2