::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Mekanik Tesisat Ürünleri :: Fanlar
| Kanal Tipi Fanlar | Çatı Tipi Fanlar | Duvar ve Tavan Tipi Fanlar | Hücreli Tip Fanlar |
 
 
 

DUVAR VE TAVAN TİPİ FANLAR

DUVAR VE TAVAN TİPİ RADYAL FANLAR

Duvar ve tavan tipi radyal fanlar; sessiz ve sürekli çalışmayla birlikte yüksek basınca ihtiyaç duyulan düşük debili havalandırma uygulamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. Küçük ve/veya ıslak hacimlerin havalandırma uygulamaları için en mükemmel fanlardır. Duvara veya tavana herhangi bir aksesuara gereksinim duyulmaksızın direkt olarak bağlanabilirler.

Duvar ve tavan tipi radyal fanlar; çift hızlı, temizlenebilir filtreli ve geri tepme ventillidir.

Duvar ve tavan tipi radyal fanlar; oturma odası, ofis, çalışma odası, mutfak, banyo, tuvalet, çamaşırhane v.b gibi mahallerin hava egzostu için kullanıma uygundur.

Duvar Fan 1

 DUVAR VE TAVAN TİPİ AKSİYEL FANLAR

Duvar ve tavan tipi aksiyal fanlar, ekstra ince ön paneli, sertifikalandırılmış ses seviyesi ve standart geri tepme ventiliyle, sessiz ve kesintisiz çalışma istenilen küçük ve/veya ıslak hacimlerin havalandırma uygulamaları için en mükemmel fanlardır. Duvara veya tavana herhangi bir aksesuara gereksinim duyulmaksızın direkt olarak bağlanabilirler.

4m kanal bağlantısına uygun fan basıncına sahiptirler.

Duvar ve tavan tipi aksiyal fanlar; oturma odası, ofis, çalışma odası, mutfak, banyo, tuvalet, çamaşırhane v.b gibi mahallerin hava egzostu için kullanıma uygundur.

Duvar Fan