::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Yalıtım Ürünleri :: Isı Yalıtım Ürünleri :: Camyünü Esaslı Ürünler
| Duvar Levhası | Klima Levhası | Cephe Paneli | Ara Bölme Levhası | Klima Şiltesi | Prefabrik Boru |
 
 
 

KLİMA ŞİLTESİ

TANIMI
Klima Şiltesi, klima kanallarının dıştan ısı ve ses izolasyonunu sağlamak amacıyla üretilmiştir. Bir yüzünde boyuna istikamette sağda ve solda 5 cm. bindirme payı olan buhar geçirimsiz alüminyum folyo ile kaplı camyünü şiltelerdir. Piyasaya polietilen torbalarda rulo halinde sunulmuştur. Klima Şiltesi, zamanla bozulmaz, çürümez, higroskopik ve kapiler değildir. Korozyon ve paslanma yapmaz. Titreşim yutucu özelliği dolayısıyla ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı görevi de görür. Klima şiltesinin sahip olduğu alüminyum folyo kaplama, buhar geçişine karşı en yüksek dirence sahiptir. Özellikle soğutma sistemlerinde, bu kaplamaya sahip olmayan yalıtım malzemelerine oranla, zaman içinde buhar yoğuşma ve izolasyonun bozulması tehlikesine karşı kesin güvence sağlar. Kendinden yapışkanlı özel tespit pimleri sayesinde hızlı ve kolay bir uygulama olanağı sağlanır.

Klima Şiltesi

KULLANIM ALANLARI
Isı ve ses izolasyonu amacıyla; Havalandırma kanallarının dıştan izolasyonunda, Klima kanallarının dıştan izolasyonunda kullanılır

 

KLİMA ŞİLTESİ

Kalınlık

5 cm

Ebat

110x1000 cm

Kaplama Cinsi

Alüminyum folyo

Kullanım Alanı

Havalandırma ve klima kanallarının dıştan ısı yalıtımında